Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Biznesowy

Obowiązki

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • przygotowywanie oraz weryfikacja danych finansowych
  • generowanie raportów oraz przygotowanie prezentacji
  • analizowanie warunków finsowych i weryfikacja budżetu
  • podejmowanie inicjatyw w celu wprowadzania usprawnień i optymalizacji pracy
  • wsparcie kadry zarządzającej w podejmowaniu decyzji biznesowych

Wymagania

Poszukujemy osoby, która posiada:

  • umiejętności tworzenia raportów i analiz rynkowych
  • bardzo dobrą znajomość MS Excel
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania czasem
  • ukończone studia ekonomiczne i doświadczenie na podobnym stanowisku
  • skuteczność działań, samodzielność, systematyczność
  • wysokie umiejętności w zakresie komunikacji

Oferujemy

Osobom spełniającym powyższe wymagania, zaangażowanym oraz chcącym podjąć pracę w naszym zespole oferujemy:

  • wsparcie we wdrożeniu się do obowiązków
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity
  • pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • możliwość zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego