Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Aktuarialny

Obowiązki

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • nauka metod tworzenia rezerw, a następnie uczestnictwo w bieżących wyliczeniach Departamentu Aktuarialnego,
  • wdrożenie pod okiem Aktuariusza w zadania dot. raportowania polskiego, Solvency II oraz docelowo IFRS17,
  • analiza wyników wyliczeń oraz ich dokumentacja,
  • analiza przebiegów ubezpieczeń.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • absolwent na kierunku: matematyka, fizyka i pokrewne,
  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie w kierunku aktuarialnym, w tym znajomość standardowych metod (takich jak chain-ladder, Bornhuetter-Ferguson),
  • mile widziane doświadczenie w obszarze aktuariatu non-life i/lub zainteresowanie tematyką,
  • mile widziana znajomość MS Access, VBA, języka SQL, jak i aplikacji specjalistycznych (np. ResQ),
  • wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia,
  • kreatywność, samodzielność,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

Zainteresowanym współpracą oferujemy:

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,
  • pracę w zespole złożonym głównie z matematyków,
  • dodatkową zaletą jest bezpośredni nadzór aktuariusza,,
  • pracę w dobrej atmosferze i w zgranym zespole,
  • bezpłatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe.