Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa05.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie odpraw celnych zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami
  • Dokładne prowadzenie dokumentacji związanej z odprawami celnych
  • Współpraca z zespołem w celu efektywnego realizowania zadań
  • Zapewnienie terminowego i rzetelnego procesu odpraw celnych
  • Archiwizacja dokumentów zgodnie z wymaganiami firmy

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze odprawy celnej na stanowisku agenta celnego, w tym posiadanie wpisu na listę agentów celnych
  • Znajomość oprogramowania Winsad oraz systemów portowych
  • Bardzo dobra znajomość przepisów związanych z obsługą celną
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole oraz elastyczność w pracy pod presją czasu
  • Dokładność w pracy z dokumentacją
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Szansa na rozwój w renomowanej firmie o globalnym zasięgu
  • Wyzwania i możliwość ciągłego doskonalenia w obszarze odprawy celnej
  • Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesne narzędzia pracy i profesjonalne wsparcie
  • Dostęp do Karty Multisport, prywatnej opieki medycznej oraz innych benefitów
  • Możliwość uczestnictwa w programie emerytalnym (PPK) i ubezpieczeniu grupowym
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1