Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Systemów

Obowiązki

OBOWIĄZKI:

  1. Pracując z nami będziesz administrował serwerami rodziny Microsoft - Active Directory DNS, DHCP, Windows Server, SQL Server, Sharepoint, Hyper-V;
  2. Zajmował się instalowaniem i konfiguracją nowych systemów,
  3. Zarządzaniem i administracją zgodnie z wewnętrznie przyjętymi wymogami,
  4. Będziesz odpowiedzialny za całą infrastrukturę IT, w tym: LAN/WAN/WLAN oraz sprzęt serwerowy,
  5. Będziesz uczestnictniczył w pracach wdrożeniowych nowych rozwiązań.

Wymagania

ZAAPLIKUJ DO NAS, JEŚLI:

  1. Posiadasz minimum trzyletnie doświadczenie w administracji systemami Microsoft
  2. Posiadasz wiedzę na temat wirtualizacji, w szczególności Hyper-V
  3. Masz doświadczenia w administrowaniu usługami SharePoint
  4. Masz doświadczenia w administrowaniu usługami MS Exchange oraz Office 365
  5. Znasz jeden z języków skryptowych: Powershell, Bash, Python
  6. Bardzo dobrze potrafisz organizować pracę własną oraz sprawnie działasz pod presją czasu
  7. Twoimi cechami są zaangażowanie, samodzielność i rzetelność

Oferujemy

OFERUJEMY:

  1. Szerokie możliwości rozwoju
  2. Elastyczne i przyjazne środowisko pracy
  3. Innowacyne projekty
  4. Atrakcyjne wynagrodzenie
  5. Benefity pozapłacowe