Administrator Nieruchomości

Żory
Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżanieruchomości

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Nieruchomości

Obowiązki

Zadania na stanowisku:

- zarządzanie grupą nieruchomości,

- nadzór nad pracą firm wykonujących usługi i dostarczających media na teren nieruchomości,

- zarządzanie budżetem, obiegiem faktur i innych dokumentów finansowych,

- codzienne załatwianie potrzeb mieszkańców, reagowanie na skargi i wnioski,

- koordynacja i organizacja zebrań wspólnot.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:

- wyższego wykształcenia,

- min. 3 lat doświadczenia w zarządzaniu co najmniej kilkoma nieruchomościami,

- licencja zarządcy nieruchomości - mile widziana,

- komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,

- praktyczna wiedza z zakresu technicznego funkcjonowania obiektów, podstaw rachunkowości.

Oferujemy

Co oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- szkolenia,

- możliwości rozwoju zawodowego.