Administrator Nieruchomości

Słupsk
Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżanieruchomości

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Nieruchomości

Obowiązki

Zadania na stanowisku:

- administrowanie obiektem,

- zlecanie i kontrola jakości przeglądów technicznych, sporządzanie i realizacja harmonogramu, dbanie o prawidłowy stan techniczny obiektu,

- prowadzenie wymaganej prawem dokumentacji, nadzór nad przepływem dokumentów finansowych,

- windykacja należności wynikających z najmu i podnajmu,

- budżetowanie, optymalizacja kosztów .

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:

- wykształcenia min. średniego,

- min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,

- gruntownej znajomości prawa budowlanego w obszarze zarządzania nieruchomościami,

- znajomości narzędzi biurowych MS Office,

- mile widziana licencja zarządcy nieruchomości.

Oferujemy

Co oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- stabilne zatrudnienie,

- pakiet socjalny.