Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Linux

Obowiązki

Na co dzień jako Administrator Systemów Linux:

  • zajmujesz się utrzymaniem i administracją produkcyjnymi systemami informatycznymi
  • wdrażasz nowe funkcjonalności, instalujesz zmiany, aktualizacje, konfiguracje
  • obsługujesz zgłoszenia od użytkowników w zakresie wspieranych systemów
  • prowadzisz bieżące monitorowanie wydajności i pojemności administrowanych systemów
  • przygotowujesz raporty, zestawienia - przeglądy uprawnień użytkowników, raporty wolumenów danych
  • współpracujesz z dostawcami rozwiązań informatycznych

Wymagania

Wymagania na tym stanowisku:

  • masz minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze administracji systemami operacyjnymi Linux (Oracle Linux, CentOS)
  • posiadasz certyfikat RHCSA
  • masz umiejętność konfiguracji systemów Linux do pracy w sieci SAN FC HA (multipath, failover)
  • masz wykształcenie techniczne mile widziane na kierunku: Informatyka
  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej i kontakt ze wsparciem technicznym

Oferujemy

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe benefity