Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Adiunkt

Obowiązki

Twoje obowiązki:

  • udział w pracach organizacyjnych na rzecz uczelni,
  • prowadzenie zajeć dydaktycznych oraz dyplomantów,
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach naukowych,
  • aktywność publikacyjna,
  • prowadzenie międzynarodowej współpracy badawczej.

Wymagania

Wymagania:

  • stopień doktora,
  • co najmniej 5 publikacji,
  • doświadczenie dydaktyczne,
  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym,
  • pożądany staż zagraniczny.

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość pracy w rozwijającej się uczelni,
  • współpraca z wykwalifikowanym zespołem,
  • pakiet pozapłacowych benefitów,
  • wsparcie w rozwoju naukowym,
  • pomoc w realizacji własnych badań.