Oferta opublikowana19.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jana Kilińskiego 15, 40-061 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Zakres obowiązków: kierowanie procesem wychowawczym podopiecznych, organizowanie aktywności, prowadzenie zajęć tematycznych, rozwijających zainteresowania i pasje, indywidualna praca z wychowankami, pomoc w nauce, ścisła współpraca z opiekunami, rodzicami i innymi instytucjami, prowadzenie dokumentacji. - Firma zapewnia: umowę o pracę na okres próbny z możliwością kontynuacji; pracę w doświadczonym zespole pedagogów; możliwość rozwoju przy realizacji dodatkowych projektów; dobrą lokalizację w centrum Katowic. - Praca na 1/2 etatu 4 godziny dziennie od poniedziałku do czwartku: 14:00-18:00, w piątki: 12:00-16:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 2150 zł/brutto + dodatki za udział w projektach. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny od 06.05.2024 r. do 31.08.2024 r. z możliwością kontynuacji. Docelowo praca na stałe. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50%).

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane studia w zakresie: pedagogiki opiekuńczej, resocjalizacji, nauki o rodzinie, pracy socjalnej lub 3-letni udokumentowany okres pracy z dziećmi.

Pracodawca

Nazwa: KATOLICKA FUNDACJA DZIECIOM W PARAFII ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA W KATOWICACH

Adres: Jana Kilińskiego 15, 40-061 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (9:00-14:00) (Tel. 519-546-251) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Jana Kilińskiego 15, 40-061 Katowice) lub e-mail: Aplikuj