TOKARZ W METALU (NR 1129)

Bydgoszcz
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: obsługa tokarek ogólnego i specjalnego przeznaczenia do obróbki elementów metalowych w celu nadania im odpowiedniego kształtu, wymiarów i gładkości powierzchni; obróbka elementów metalowych i plastikowych do maszyn i urządzeń; toczenie powierzchni stożkowych, czołowych, kształtowych; toczenie gwintów, przycinanie, wiercenie, frezowanie, obróbka tworzyw metalowych i półmetalowych oraz stopów metali.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 42

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 07.05.2024

Data zakończenia: 06.05.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Czytanie dokumentacji i rysunków technicznych, Lutowanie, sprawność fizyczna, obsługa wiertarki, praca w zespole, obsługa elektronarzędzi, obsługa tokarki, zdolności manualne, obsługa maszyn, Użytkowanie obrabiarek skrawających

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: obsługa elektronarzędzi, pił, nożyc, lutownic obsługa tokarki i wiertarki, użytkowanie obrabiarek skrawających dobry wzrok, znajomość specyfiki pracy, precyzja, kontrola jakości czytanie rysunków roboczych

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: telefon kontaktowy: 603 111 326 adres: ul. Zygmunta Augusta 14, 85-082 Bydgoszcz