Oferta opublikowana07.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rogowska 117a, 54-440 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: • Obsługa tokarek sterowanych numerycznie (Fanuc) • Wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej • Obsługa oraz dobór parametrów obróbki skrawaniem zgodnie ze specyfikacją, edycja programów CNC (Fanuc) • Nadzór nad pracą maszyny, uzupełnianie stanów płynów eksploatacyjnych (olejów, emulsji itp.), zgłaszanie awarii i uzupełnianie dokumentacji technologicznej • Obsługa przyrządów pomiarowych • Dobór narzędzi tokarskich Godziny pracy 6:00 - 22:00 - dwie zmiany. Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oferuje: opiekę medyczną, kartę Multisport. Kontakt z pracodawcą: Aplikuj lub 532 795 770. Oferta dostępna w sali F

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 7 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni, pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki, szlifierki, giętarki, zgrzewarki), rysunek techniczny, Doświadczenie na stanowisku

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe system Fanuc Obsługa narzędzi pomiarowych Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki, szlifierki, giętarki, zgrzewarki) Doświadczenia w pracy na stanowisku TOKARZ CNC minimum rok Umiejętność czytania oraz interpretowania rysunku technicznego Umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy Znajomość programów Solid Works oraz Solid Cam będzie dodatkowym atutem Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych / suwnicy Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący - w przypadku cudzoziemców

Pracodawca

Nazwa: OSBORNE ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Rogowska 117a, 54-440 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: angielski

Wymagane dokumenty: cv