TECHNOLOG - TWORZYWA SZTUCZNE

Grabowo
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 14-260 Grabowo 115, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Nadzór nad procesem produkcyjnym, kontrolowanie jakości surowców i materiałów do produkcji, wyszukiwanie nowych surowców na rynku, przygotowywanie dokumentacji technologicznej i jej nadzorowanie, czynny udział w realizacji projektów wdrożeniowych, nadzóe i optymalizacja sprzętu i procesu w odniesieniu do norm i standardów jakościowych, optymalizacja procesu produkcyjnego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: w zależności od doświadczenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.04.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, technologii chemicznej lub inżynierii materiałowej. Wymagania; Umiejętność analitycznego myślenia, chęć do szkolenia się, umiejętność ustawienia odpowiednich parametrów procesu produkcyjnego, obsługa komputera. Pracodawca oferuje możliwość rozwoju, szkoleń, pakiet benefitów, min. bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczeniena życie. Kontakt osobisty lub telefoniczny - 787 921 006 - kierownik

Pracodawca

Nazwa: GRABPLAST Sp. z o.o.

Adres: 14-260 Grabowo 115, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV