TECHNIK W WYDZIALE ZAOPATRZENIA KOMENDY STOŁECZNEJ POLICJI K/M

Warszawa
Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Włochowska 25/33, 02-336 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: 1. Sporządzanie planów materiałowo-finansowych oraz nadzór nad ich realizacją w zakresie doposażania w materiały ppoż, kwaterunkowo-gospodarcze; 2. Prowadzenie ewidencji ilościowo-wartościowej materiałów ppoż, kwaterunkowo-gospodarczych w systemie SWOP podsystemie GM SWOP, sporządzanie, rejestrowanie i podpisywanie dokumentów przychodowo-rozchodowych; 3. Kontrola nad zapasami magazynowymi oraz podejmowanie czynności w celu ich upłynnienia; 4. Prowadzenie ewidencji ilościowo-wartościowej sprzętu kwaterunkowego w systemie SWOP podsystemie ŚT SWOP, sporządzanie, rejestrowanie i podpisywanie dokumentów przychodowo-rozchodowych; 5. Weryfikacja zapotrzebowań składanych przez jednostki i komórki organizacyjne w zakresie doposażenia w materiały ppoż, kwaterunkowo-gospodarcze; 6. Zaopatrywanie jednostek i komórek organizacyjnych KSP w materiały ppoż, kwaterunkowo-gospodarcze; 7. Kompletowanie i sprawdzanie pod względem merytorycznym dokumentów finansowych związanych z ponoszonymi kosztami z tytułu zakupu materiałów i sprzętu; 8. Prowadzenie kontroli merytorycznej dowodów księgowych; 9. Weryfikacja dokumentów finansowych w zakresie poprawności merytorycznej i finansowej; 10. Sporządzanie w oparciu o plan zamówień publicznych dokumentacji w zakresie przeprowadzenia procedury zakupu materiałów ppoż, kwaterunkowo-gospodarczych; 11. Przygotowywanie wniosków wraz ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia publicznego na zakup materiałów ppoż, kwaterunkowo-gospodarczych, przy określeniu przedmiotu zamówienia i wartości szacunkowej zamówienia; 12. Przygotowywanie, przeprowadzanie i udzielanie zamówienia publicznego poniżej wartości progowej w zakresie swojej działalności; 13. Opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji przetargowych oraz współpraca w tym zakresie z Wydziałem Zamówień Publicznych; 14. Uczestniczenie w pracach komisji przetargowej w zakresie prowadzonego postępowania o zamówienie publiczne; 15. Udział w komisjach przeprowadzających postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego poniżej wartości progowej na materiały i sprzęt; 16. Uczestniczenie w przygotowaniu projektów rocznego planu zamówień publicznych, planu potrzeb finansowych i materiałowych , w tym szacowanie wartości zamówienia, w celu zabezpieczenia środków finansowych na realizacje bieżących zadań; 17. Udział w prowadzonych inwentaryzacjach, kwalifikacjach i likwidacjach sprzętu i materiałów; 18. Sporządzanie zamówień na dostawy dla wyłonionych w drodze postępowań dostawców oraz koordynowanie dostaw; 19. Stała współpraca z komórką finansową Wydziału Zaopatrzenia w zakresie swoich kompetencji; 20. Koordynowanie prawidłowego wykorzystywania darowizn rzeczowych i środków finansowych pozyskanych od sponsorów oraz ich rozliczanie; 21. Wycenianie wartości szkody w protokołach szkody; 22. Udział w prowadzonych przeglądach w ramach nadzoru instancyjnego w zakresie gospodarowania sprzętem będącym w gestii wydziału; 23. Przestrzeganie tajemnicy prawnie chronionej; 24. Wykonywanie czynności związanych z archiwizacją dokumentacji zgodnie z Jednolitym rzeczowym wykazem akt Policji; 25. Przestrzeganie ustalonego w Komendzie Stołecznej Policji czasu pracy, porządku i regulaminu pracy oraz innych wewnętrznych regulacji zarządzeń i procedur obowiązujących na stanowisku; 26. Znajomość i przestrzeganie przepisów prawa związanych z realizowanym zakresem czynności; 27. Sumienne i staranne wykonywanie pracy i stosowanie poleceń przełożonych, które dotyczą pracy, jeżeli nie są sprzeczne z przepisami prawa lub umową o pracę; 28. Przestrzeganie przy realizacji zadań wynikających z zakresu czynności limitu środków finansowych wyznaczonego na dany okres lub realizację danego zadania; 29. Realizacja zadań wynikających z zakresu czynności w sposób oszczędny i racjonalny; 30. Przejawianie inicjatywy w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników w zakresie fachowości, sprawności i terminowości wykonywania przydzielanych zadań; 31. Dbałość o dobro pracodawcy, chronienie jego mienia oraz zachowanie w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę; 32. Przestrzeganie zasad BHP oraz ochrony przeciwpożarowej, w tym udział w wymaganych szkoleniach z tego zakresu; 33. Dbałość o należyty stan urządzeń i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy; 34. Stosowanie środków ochrony zbiorowej i indywidualnej zgodnie z ich przeznaczeniem; 35. Poddawanie się badaniom lekarskim: wstępnym, okresowym, kontrolnym, innym wymaganym i stosowanie się do wskazań lekarskich; 36. Niezwłoczne zawiadamianie przełożonych o zauważonym w Komendzie wypadku albo zagrożeniu życia lub zdrowia ludzkiego; 37. Niezwłoczne pisemne informowanie Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji - o zmianie danych, niezbędnych do dokonania zgłoszenia do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego oraz danych w Systemie Wspomagania Obsługi Policji, m.in. stan cywilny i rodzinny, stopień niepełnosprawności, adres zameldowania/zamieszkania do korespondencji, oraz innych zmianach, które mogą mieć wpływ na zakres praw i obowiązków pracownika; 38. Niezwłoczne powiadomienie przełożonego o zniszczeniu lub zagubieniu dokumentów służbowych; 39. Niezwłoczne pisemne powiadomienie Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Stołecznej Policji o zniszczeniu lub zagubieniu legitymacji pracowniczej; 40. Przestrzeganie tajemnicy określonej w odrębnych przepisach; 41. Przestrzeganie zasad współżycia społecznego, okazywania koleżeńskiego stosunku współpracownikom; 42. Zadanie dodatkowe: realizacja zadań związanych z organizacją zabezpieczenia logistycznego akcji/operacji policyjnych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 139,96 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia 15,85% wynagrodzenia zasadniczego + dodatek za wysługę lat przysługujący po 5 latach pracy - łącznie wynagrodzenie nie mniejsze niż minimalna krajowa.

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Data zakończenia: 31.07.2025

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik biurowy

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Poświadczenie bezpieczeństwa – dostęp do informacji niejawnych o klauzuli "poufne"

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: - wykształcenie: średnie, - umiejętności: znajomość zasad gospodarki materiałowo-technicznej, obiegu dokumentacji księgowej, - obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office, - dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "POUFNE" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego. - w Komendzie Stołecznej Policji nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 roku do dnia 31 lipca 1990 roku pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 roku o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 roku lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 roku. Więcej informacji na stronie: http://bip.ksp.policja.gov.pl/ksp/ogloszenia-o-wolnych-st/43236,Ogloszenie-o-wolnym-stanowisku-pracy-poza-korpusem-sluzby-cywilnej-technik-w-Wyd.html [Kontakt: osobisty, tel. 47 72 330 68, e-mail: Aplikuj]

Pracodawca

Nazwa: Komenda Stołeczna Policji

Adres: Włochowska 25/33, 02-336 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Więcej informacji na stronie: http://bip.ksp.policja.gov.pl/ksp/ogloszenia-o-wolnych-st/43236,Ogloszenie-o-wolnym-stanowisku-pracy-poza-korpusem-sluzby-cywilnej-technik-w-Wyd.html