Technik Utrzymania Ruchu

Bydgoszcz
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy Pracownika Utrzymania Ruchu.

Jeśli masz smykałkę do naprawiania maszyn, nie czekaj - APLIKUJ!

Zakres obowiązków
-Wykonywanie planowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
-Diagnozowanie i usuwanie awarii
-Utrzymywanie odpowiedniej dokumentacji technicznej dotyczącej napraw i konserwacji
-Wykonywanie usprawnień w celu poprawy efektywności maszyn
-Nadzorowanie sprawności technicznej maszyn
-Współpraca z zespołem

Poszukiwane kompetencje
-Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (praca w dziale utrzymania ruchu lub warsztacie)
-Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki siłowej, pneumatyki
-Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
-Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Dodatki świąteczne
-Wiele benefitów m.in pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, możliwość dofinansowania szkoleń i kursów
-Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 - pokaż numer telefonu - , @