STAŻYSTA DOCELOWO AUDYTOR WEWNĘTRZNY

Lublin
Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: OKOPOWA 2A, 20-950 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: szczegółowe informacje na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Lublinie www.gov.pl/web/po-lublin/ Oznaczenie konkursu: 3020-4.1111.5.2024

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

Opis wynagrodzenia: docelowo 3 750 zł.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 30.11.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Audytor / kontroler

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Oznaczenie konkursu: 3020-4.1111.5.2024 szczegółowe informacje na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Lublinie www.gov.pl/web/po-lublin/

Pracodawca

Nazwa: PROKURATURA OKRĘGOWA W LUBLINIE

Adres: OKOPOWA 2A, 20-950 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Oznaczenie konkursu: 3020-4.1111.5.2024 szczegółowe informacje na stronie internetowej Prokuratury Okręgowej w Lublinie www.gov.pl/web/po-lublin/