STAŻ KELNER

Toruń
Oferta opublikowana13.03.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: m.in. zapoznanie się z obiektem, szkolenie BHP, zapoznanie się z asortymentem zastawy, nakrywanie stołów, obsługa gości indywidualnych, zapoznanie się z kartą menu dla klienta, szkolenie odnosnie doboru szkła (kieliszki), obsługa ekspresu- szkolenie, obsługa maszyny do polerowania szkła- szkolenie, zapoznanie się z rodzajem stołów

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 20.03.2024

Data zakończenia: 19.09.2024

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv