STARSZA PIELĘGNIARKA/STARSZY PIELĘGNIARZ (WARSZAWA-BEMOWO)

Warszawa
Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Pirenejska 5, 01-493 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: 1. świadczenie usług pielęgnacyjnych i opiekuńczych mieszkańcom DEW 2. umożliwienie mieszkańcom DEW korzystania ze świadczeń zdrowotnych przysługujących z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego realizowanych przez placówki opieki zdrowotnej 3. podawanie leków oraz wykonywanie innych czynności pielęgniarskich 4. prowadzenie indywidualnych kart informacyjnych mieszkańców 5. wykonywanie zleceń lekarskich 6. pomoc mieszkańcom w podstawowych czynnościach życiowych stosownie do poziomu ich sprawności w tym kąpiele, toalety i pielęgnacja mieszkańców DEW 7. udzielanie pierwszej pomocy mieszkańcom w stanach zagrożenia życia i zdrowia 8. zapewnienie bezpieczeństwa chorym wymagającym szczególnego nadzoru 9. udzielanie pomocy mieszkańcom w ubieraniu się, 10. prowadzenie raportów z przebiegu dyżurów 11. powiadamianie właściwej sekcji ds. żywienia o długotrwałej nieobecności mieszkańca 12. udział w opracowywaniu zapotrzebowania na leki oraz środki opatrunkowe 13. powiadamianie bezpośredniego przełożonego, o każdym fakcie zaginięcia, zniszczenia lub uszkodzenia mienia, 14. dbanie o powierzony sprzęt, w tym właściwe przechowywanie sprzętu, środków czystości i dezynfekcyjnych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 740 PLN

Opis wynagrodzenia: W skład proponowanego wynagrodzenia wchodzi: podstawa zasadnicza: 2 800,00 zł brutto + 105% premii regulaminowej + średnie dodatki z dyżurów nocnych i świątecznych - łącznie 5740,00 zł brutto. Ponadto: dodatek stażowy + trzynasta pensja + świadczenia socjalne + premie uznaniowe/nagrody.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pielęgniarka (wymagany staż - lata: 5)

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Pielęgniarstwo

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie: średnie zawodowe; kierunek/specjalność: PIELĘGNIARKA - prawo do wykonywania zawodu; umiejętność komunikowania się z osobami starszymi. Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego. Mile widziana "Książeczka Sanepidu". Obowiązki: 1. świadczenie usług pielęgnacyjnych i opiekuńczych mieszkańcom DEW 2. umożliwienie mieszkańcom DEW korzystania ze świadczeń zdrowotnych przysługujących z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego realizowanych przez placówki opieki zdrowotnej 3. podawanie leków oraz wykonywanie innych czynności pielęgniarskich 4. prowadzenie indywidualnych kart informacyjnych mieszkańców 5. wykonywanie zleceń lekarskich 6. pomoc mieszkańcom w podstawowych czynnościach życiowych stosownie do poziomu ich sprawności w tym kąpiele, toalety i pielęgnacja mieszkańców DEW 7. udzielanie pierwszej pomocy mieszkańcom w stanach zagrożenia życia i zdrowia 8. zapewnienie bezpieczeństwa chorym wymagającym szczególnego nadzoru 9. udzielanie pomocy mieszkańcom w ubieraniu się, 10. prowadzenie raportów z przebiegu dyżurów 11. powiadamianie właściwej sekcji ds. żywienia o długotrwałej nieobecności mieszkańca 12. udział w opracowywaniu zapotrzebowania na leki oraz środki opatrunkowe 13. powiadamianie bezpośredniego przełożonego, o każdym fakcie zaginięcia, zniszczenia lub uszkodzenia mienia, 14. dbanie o powierzony sprzęt, w tym właściwe przechowywanie sprzętu, środków czystości i dezynfekcyjnych. Praca w godz.: 7:00-19:00-19:00-7:00. [Zgłoszenia: tel. 261 854 266 w godz.: 7:30-15:30; e-mail: Aplikuj]

Pracodawca

Nazwa: Dom Emeryta Wojskowego

Adres: Pirenejska 5, 01-493 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą