SPRZĄTANIE

Katowice
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zacisze 1/13, 40-025 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, korytarzy. Okresowe mycie okien. - Zlecenie wykonywane jeden raz w tygodniu około 2 do 3 godziny w godzinach pracy kancelarii: 8:00-16:00 (do uzgodnienia).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 27,70 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie. Pierwsza umowa na 3 miesiące, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Docelowo praca na stałe.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 29.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy przy sprzątaniu pomieszczeń biurowych. Wymagana umiejętność sprzątania pomieszczeń biurowych. Mile widziane osoby z terenu Katowic.

Pracodawca

Nazwa: KANCELARIA KSIĘGOWO PODATKOWA EWA SIEWIERSKA

Adres: 40-025 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: Aplikuj - Proszę o przesłanie swojego CV --> Proszę dopisać na jakie stanowisko aplikujesz - UWAGA: Podczas przesyłania CV prosimy o podanie w temacie wiadomości NAZWY STANOWISKA na jakie aplikujesz.