Oferta opublikowana15.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 72-600 Świnoujście 1111, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: - sprzątanie terenów zewnętrznych - sprzątanie budynków mieszkalnych - odśnieżanie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca

Nazwa: DevePoler Artur Niestój

Adres: Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.