SPECJALISTA W ZAKRESIE PSYCHOLOGII W OPINIODAWCZYM ZESPOLE SĄDOWYCH SPECJALISTÓW

Elbląg
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Plac Konstytucji 1, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem. Szczegóły dotyczące naboru dostępne są na stronie internetowej https://elblag.so.gov.pl - zakładka oferty pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do ustalenia podczas procesu rekrutacji.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: -wyższe studia z zakresu psychologii w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskany tytuł zawodowy magistra lub ukończone zagraniczne studia z zakresu psychologii uznane w Rzeczypospolitej Polskiej oraz posiadanie co najmniej 3-letniego stażu pracy w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo odbyta 3-letnia praktyka kliniczna; -pełna zdolność do czynności prawnych; -posiadanie przez kandydata obywatelstwa polskiego lub obywatelstwa innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej albo obywatelstwa innego państwa, jeżeli na podstawie przepisów prawa Unii Europejskiej przysługuje kandydatowi prawo podjęcia zatrudnienia lub samozatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na zasadach określonych w tych przepisach; -nieposzlakowana opinia; -kandydat nie został skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe; -przeciwko kandydatowi nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe; -stan zdrowia kandydata pozwalający na zatrudnienie na stanowisku sądowego specjalisty. Szczegółowe informacje dotyczące naboru dostępne są na stronie internetowej https://elblag.so.gov.pl

Pracodawca

Nazwa: Sąd Okręgowy w Elblągu

Adres: Plac Konstytucji 1, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: 1.wniosek o zatrudnienie na stanowisku sądowego specjalisty; 2.życiorys i informację o przebiegu kariery zawodowej; 3.oryginały lub urzędowo poświadczone odpisy dokumentów potwierdzających ukończenie studiów wyższych z zakresu psychologii w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub ukończenie zagranicznych studiów z zakresu psychologii uznanych w Rzeczypospolitej Polskiej; 4.oryginały, urzędowo poświadczone odpisy lub poświadczone przez siebie kopie dokumentów potwierdzających co najmniej 3-letni staż pracy w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo 3-letnią praktykę kliniczną; 5.oświadczenie kandydata, że jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, obywatelem innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - stron umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej albo obywatelem innego państwa, jeżeli na podstawie przepisów prawa Unii Europejskiej przysługuje mu prawo podjęcia zatrudnienia lub samozatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na zasadach określonych w tych przepisach; 6.oświadczenie kandydata, że ma pełną zdolność do czynności prawnych; 7.oświadczenie kandydata, że nie został skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe oraz że nie jest przeciwko niemu prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe; 8.zaświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na stanowisku, na które jest przeprowadzany konkurs, wydane przez lekarza uprawnionego do przeprowadzania wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich pracowników, na podstawie wyników badania lekarskiego przeprowadzonego przy uwzględnieniu tego, że na stanowisko specjalisty w zakresie psychologii Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów występują zagrożenia wynikające z pracy na stanowiskach decyzyjnych i związanych z odpowiedzialnością oraz obejmującego, jeśli lekarz przeprowadzający badanie uzna to za niezbędne do prawidłowej oceny stanu zdrowia, skorzystanie z konsultacji psychologicznej. Ponadto kandydat dostarcza oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (bieżącej i ewentualnie przyszłej) oraz oświadczenie kandydata o zapoznaniu się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych. Do zgłoszenia kandydat może dołączyć dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje i osiągnięcia. Termin i miejsce złożenia przez kandydata zgłoszenia o przystąpieniu do konkursu: Dokumenty należy złożyć w terminie do dnia 31 stycznia 2024 roku w Biurze Podawczym Sądu Okręgowego w Elblągu, Plac Konstytucji 1, 82 300 Elbląg, w godz. 07.30 15.30 lub dostarczyć za pośrednictwem poczty, w zamkniętej kopercie opisanej w następujący sposób: Prezes Sądu Okręgowego w Elblągu Plac Konstytucji 1, 82 300 Elbląg dot. konkursu nr K.1100.13.2023. W przypadku przesłania zgłoszenia za pośrednictwem operatora pocztowego, o zachowaniu terminu decyduje data wpływu zgłoszenia. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Szczegółowe informacje dotyczące naboru dostępne są na stronie internetowej https://elblag.so.gov.pl