Specjalista ds. sprzedaży

Poznań
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży - Poznań

Dla naszego klienta poszukujemy osoby, która jest zmotywowana do wsparcia zespołu sprzedażowego skoncentrowanego na sprzedaży profili i rur stalowych.
• Tryb pracy stacjonarny, aczkolwiek jesteśmy otwarci na home office kilka dni w miesiącu
• Godziny pracy: 08:00 - 16:00
• Premia zależna od wyników
• Umowa o pracę
• Wynagrodzenie 4.650 – 8. 317PLN/ miesiąc
Opis stanowiska pracy:
• profesjonalna obsługa klientów obejmująca kontakt telefoniczny i elektroniczny
• ofertowanie i przyjmowanie zamówień od klientów
• negocjowanie cen z klientami
• rozwój i poszerzanie dotychczasowej bazy klientów
• udzielanie informacji o produktach firmy
• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
• zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie

Wymagania:
• wykształcenie średnie, preferowane wyższe
• wysokie poczucie odpowiedzialności, dokładność oraz koncentracja
• przyjazne i grzeczne nastawienie do klienta
• nastawienie na realizację wyznaczonych celów i współpracę w zespole
• umiejętność szybkiego liczenia i przeliczania np. jednostek miary
• znajomość j. angielskiego
• doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, w pracy z systemem typu ERP, oraz doświadczenie w handlu B2B będą dodatkowymi atutami