Specjalista ds. Planowania Produkcji

Żory
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Aktualnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy Specjalisty ds. Planowania Produkcji.

Zakres obowiązków:
-Planowanie produkcji w oparciu o zamówienia klienta;
-Przygotowywanie zleceń produkcyjnych;
-Tworzenie planu produkcyjnego w oparciu o zapotrzebowanie klienta;
-Bieżąca kontrola i korekta realizacji planów produkcyjnych;
-Aktualizacja planów produkcyjnych;
-Codzienne monitorowanie zapotrzebowań klienta);
-Bieżące informowanie klienta o zmianach w dostawach;
-Współpraca z innymi działami w firmie w procesie planowania;
-Współpraca i nadzór nad poddostawcami;
-Obsługa systemu ERP;
-Nadzór nad poprawnością danych w systemie ERP;
-Planowanie we współpracy ze specjalistą ds. zakupów zapotrzebowania na
materiały strategiczne w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży;
-Tworzenie raportów i zestawień produkcyjnych.

Oczekiwania:
-Doświadczenie w planowaniu produkcji min. 2 lata;
-Wykształcenie minimum średnie;
-Znajomość pakietu MS Office (excel, word, power point);
-Dobra znajomość języka angielskiego;
-Mile widziana znajomość drugiego języka obcego (niemiecki);
-Umiejętność pracy w zespole oraz dokładność, rzetelność i
systematyczność;
-Bardzo dobre zdolności organizacyjne.

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
-Atrakcyjny system premiowy;
-Program poleceń pracowniczych;
-Szkolenia.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).