Specjalista ds. kadrowo-placowych

Warszawa
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów
zatrudni specjalistę ds. kadrowo-placowych
Wymagania:
• wykształcenie wyższe (preferowane specjalizacje: prawo, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne)
• minimum 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
• bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
• znajomość programu Płatnik
• doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń, tworzenia listy płac
• biegłą umiejętność obsługi komputera /środowisko MS Office/
• bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność i samodzielność
• umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia
• łatwość w komunikowaniu się
Mile widziane:
• doświadczenie w pracy w podmiocie leczniczym
• znajomość rozliczania równoważnego czasu pracy
• orzeczeniem o niepełnosprawności
Zakres obowiązków:
• samodzielne przygotowywanie umów o pracę, aneksów do umów o pracę i innych dokumentów związanych z zatrudnianiem oraz przebiegiem zatrudnienia
• przygotowywanie umów cywilnoprawnych
• samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac
• sporządzanie sprawozdań, deklaracji oraz zestawień/raportów wewnętrznych w zakresie kadr i płac
• wspieranie kadry kierowniczej w procesach zarządzania personelem
• wprowadzanie zapisów do systemu kadrowo-płacowego
• prowadzenie spraw z zakresu medycyny pracy oraz szkoleń BHP
• prowadzenie spraw z zakresu podnoszenia kwalifikacji przez pracowników i szkoleń
• prowadzenie spraw związanych z odbywaniem praktyk i wolontariatu
• rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy
• przygotowywanie dokumentów do archiwum
• współpraca z działem księgowym
Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• doskonalenie zawodowe
• ubezpieczenie grupowe
• przyjazną atmosferę pracy