Spawacz MIG, TIG, aluminium

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy w stoczni w Niemczech.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- ubezpieczenie na życie
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
- możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
- bezpłatne zakwaterowanie
- transfery oraz transport do pracy
- odzież roboczą oraz środki ochrony indywidualnej
- możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzin
- możliwość długoterminowej współpracy
- możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych
- pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie

Zakres obowiązków:

- Spawanie konstrukcji i kadłubów aluminiowych
- Praca z rysunkiem technicznym

Wymagane umiejętności:

- Umiejętność spawania metodami 131, aluminium, 135, 136 w zależności od projektu
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Aktualne uprawnienia
- Doświadczenie w pracy w branży stoczniowej
- Samodzielność i zaangażowanie w wykonywanej pracy
- Umiejętność organizacji pracy

Informacje o firmie

Firma Soltec Services od początku swojego istnienia oferuje wykwalifikowanych pracowników, wyposażonych w odpowiedni sprzęt swoim Kontrahentom. Nasi pracownicy wykonują prace monterskie oraz spawalnicze głównie w branży okrętowej. Prace prowadzimy na terenie Zleceniodawcy, głównie w stoczniach na terenie Niemiec oraz Polski.

Firma prężnie działa od 2003 roku, obecnie rozwija się coraz bardziej dynamicznie i zatrudnia ponad 200 pracowników. Oferujemy stoczniowe, w branży konstrukcji stalowych.