SAMODZIELNY REFERENT K/M

Warszawa
Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Marynarska 2/6, 02-674 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - prowadzenie prac związanych z zaopatrzeniem szkoły w pomoce naukowe, sprzęt gospodarczy, środki czystości i art. biurowe; - wydawanie pracownikom obsługi środków czystości i sprzętu; - przydział szafek dla uczniów poszczególnych klas; - rozliczanie faktur za dokonane zakupy związane z działalnością szkoły; - monitorowanie wydatków czy są realizowane zgodnie z planem finansowym; - monitorowanie pozostałych środków finansowych na poszczególnych paragrafach w planach dochodów budżetowych i planach dochodów własnych; - współpraca z DBFO w sprawach finansowych związanych z działalnością szkoły; - wprowadzanie danych do programu inwentarzowego Wolters Kluwer.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 4)

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące, - 4 lata doświadczenia zawodowego, - komunikatywna znajomość j. polskiego. - znajomość komputera w zakresie Word, Excel, urządzeń biurowych, - umiejętność planowania i organizacji pracy, - rzetelność, - profesjonalizm w działaniu, - odpowiedzialność, - terminowość, - umiejętność pracy w zespole. Wymagane dokumenty: - życiorys, - list motywacyjny, - kopie dokumentów poświadczających wykształcenie i inne dokumenty potwierdzające posiadanie umiejętności i doświadczenie zawodowe, - oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie, - kopie świadectw pracy i zaświadczenia o zatrudnieniu, - oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego, - oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów konkursowych. Miejsce pracy: ul. Marynarska 2/6, 02-674, (Mokotów). Godziny pracy: 8-16. Do wynagrodzenia doliczana wysługa lat oraz premia do 20% Dokumenty należy przesłać w kopercie w terminie od 15.05.2024-05.06.2024 pod adresem LXV LO z O.I. im. gen. J. Bema ul. Marynarska 2/6;02-674 Warszawa z dopiskiem "Nabór na stanowisko pracownika działu gospodarczego" lub składać osobiście w godz. 9-13. Zgłoszenia osobiste.

Pracodawca

Nazwa: LXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. GEN. JÓZEFA BEMA

Adres: Marynarska 2/6, 02-674 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - życiorys, - list motywacyjny, - kopie dokumentów poświadczających wykształcenie i inne dokumenty potwierdzające posiadanie umiejętności i doświadczenie zawodowe, - oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie, - kopie świadectw pracy i zaświadczenia o zatrudnieniu, - oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego, - oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów konkursowych. Dokumenty należy przesłać w kopercie w terminie od 15.05.2024-05.06.2024 pod adresem LXV LO z O.I. im. gen. J. Bema ul. Marynarska 2/6;02-674 Warszawa z dopiskiem "Nabór na stanowisko pracownika działu gospodarczego" lub składać osobiście w godz. 9-13.