Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Józefa Narońskiego 2, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: - prowadzenie ewidencji księgowej w pełnych księgach rachunkowych, - rozliczenia VAT prowadzenie rejestru i wysyłka JPK, - rozliczenia CIT kalkulacja podatku dochodowego od osób prawnych, - sprawozdawczość GUS, - weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów, aktywów i pasywów, prowadzenie rozrachunków, - weryfikacja kompletności dokumentów, - kontrola merytoryczna i księgowanie wszelakich dokumentów księgowych, np.: faktury zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe, - księgowanie innych transakcji związanych z końcem miesiąca np. amortyzacja, rezerwy, - ewidencja środków trwałych, - analiza transakcji finansowych, - przygotowywanie przelewów bankowych, - księgowanie wynagrodzeń, - uzgadnianie rozrachunków i potwierdzanie sald z kontrahentami, - udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych, - współpraca z zewnętrznymi instytucjami (np. ZUS, GUS, Bank), - okresowa analiza kont księgowych i realizacja procedury zamykania miesiąca, roku PRACA: w poniedziałki w godz. 7:00-15:00 lub 9:00-17:00, od wtorku do piątku w godz. 7:00-15:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależniona od umiejętność i doświadczenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość, finanse

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: NIEZBĘDNE: doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku samodzielnego księgowego w zakresie prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych, praktyczna znajomość UoR oraz przepisów prawa podatkowego - podatku CIT i VAT, znajomość ustawy prawo spółdzielcze oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, dobra organizacja pracy, znajomość obsługi komputera i programu office (Word, Excel), umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole MILE WIDZIANE: znajomość obsługi programu księgowego ZSI Unisoft, doświadczenie w pracy związanej z nieruchomościami

Pracodawca

Nazwa: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "ODRODZENIE"

Adres: Józefa Narońskiego 2, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV złożone bezpośrednio do pracodawcy, dodatkowo można otrzymać skierowanie do pracy od Doradcy Klienta PUP