RZEMIEŚLNIK SPECJALISTA W ZAWODZIE ELEKTRYK

Wrocław
Oferta opublikowana18.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Brucknera 10, 51-410 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Informowanie o zauważonych usterkach i wadliwych urządzeniach. Usuwanie wpisanych w zeszyt usterek.Wymiana przepalonych świetlówek, żarówek itp. Przegląd wyłączników, gniazd wtykowych oraz ich wymiana.Obsługa szkolnego ksero i bindownicy.Naprawa urządzeń elektrycznych.Prowadzenie ewidencji zużytych materiałów elektrycznych i biurowych (ksero, bindownica).Obsługa szkolnej auli, w ramach zastępstwa.Wykonywanie prac elektrycznych przy remontach i adaptacjach.Konserwacja urządzeń elektrycznych oraz sieci internetowej, alarmowej i telefonicznej.Prowadzenie przeglądów urządzeń elektrycznych i odgromowych celem, zabezpieczenia ich przed awarią i uszkodzeniem.Konserwacji urządzeń elektrycznych znajdujących się w pomieszczeniach zawilgoconych i miejsc dostępnych dla młodzieży i pracowników. Forma umowy: umowa o pracę na okres próbny tj 01.08.2024 na czas niwokreślony, praca w godzinach 7.00-13.00- 3/4 etatu Sala B

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 30

Wynagrodzenie brutto: od 4 410 do 4 410 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali rzemieślnicy gdzie indziej niesklasyfikowani

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, ŚWIADECTWO KWALIFIKACYJNE E

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze branżowe staż pracy 3 lata sep do 1kv świadectwo kwalifikacyjne E

Pracodawca

Nazwa: LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR XIV IM. POLONII BELGIJSKIEJ

Adres: Brucknera 10, 51-410 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.