Regionalny Doradca Techniczno - Handlowego, Duża Morawica

Katowice
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Dla firmy z branży okołobudowlanej i BHP poszukujemy osoby na stanowisko Regionalnego Doradcy w Branży Konstrukcyjno- Budowlanej.
Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z klientami z następujących województw: Małopolskie, Śląskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Opolskie.

Obowiązki:
- nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z klientami B2B;
- aktywne realizowanie celów sprzedażowych;
- doradztwo i wsparcie merytoryczne;
- bieżące raportowanie podejmowanych działań w systemie CRM;
- gotowość do odbywania podróży służbowych do klientów z w/w województw;
- monitorowanie rynku i działań konkurencji;
- reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku;
- uczestnictwo w prezentacjach dla grup klientów oraz imprezach targowych.

Obowiązki:
- Miejsce zamieszkania: województwo małopolskie lub śląskie;
- min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (preferowana branża budowlana);
- znajomość pakietu Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel;
- doświadczenie w sprzedaży B2B;
- znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
- wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne);
- samodzielność w działaniu, zaangażowanie, orientacja na wyniki;
- Komunikatywność i otwartość;
- Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny;

Mile widziane::
- Znajomość systemu CRM;
- Znajomość języka angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie u jednego z liderów branży w oparciu o umowę o pracę;
- Atrakcyjny system wynagrodzeń;
- Czytelny system premiowy uzależniony bezpośrednio od osiąganych wyników finansowych;
- Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, także do użytku prywatnego, laptop, telefon.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).