REFERENT DS. SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ

Zabrze
Oferta opublikowana12.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 41-807 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Zakres obowiązków: promowanie produktów firmy, monitorowanie działań konkurencji, podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta, przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych oraz raportów. Firma jest dystrybutorem szerokiej gamy sprzętu sportowego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 300 do 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 12.03.2024

Wymagania konieczne

Języki: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane wykształcenie wyższe, mile widziana osoba studiująca zaocznie, mile widziane prawo jazdy kat. B, komunikatywność, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Pracodawca

Nazwa: ABISAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 41-807 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV przesłać na adres e-mail: Aplikuj