Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 76-032 Mielno, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: bieżące prowadzenie recepcji, obsługa telefoniczna i e-mail, obsługa gości indywidualnych, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur, inne prace zlecone przez przełożonego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godz.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe w recepcji, wysoka kultura osobista, mile widziana znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego, empatia

Pracodawca

Nazwa: AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 76-032 Mielno, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w zakresie godz. 7:00 -19:00, istnieje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę , Cv należy wysłać na adres e-mail: Aplikuj, w treści podając nazwę stanowiska