PSYCHOLOG- KONSULTANT DOWÓDCY DS. PROFILAKTYKI PSYCHOLOGICZNEJ.

Poznań
Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Uczestniczenie w doborze, selekcji i kwalifikacji kandydatów do służby w jednostce wojskowej, prowadzenie wywiadów psychologicznych i z nowo przybyłymi do jednostki żołnierzami w celu określenia ich kondycji psychiczznej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 230 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto + dodatek za wysługę lat, premia regulaminowa

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - magister psychologii, mile widziana psychologia kliniczna. Doświadczenie zawodowe w obszarze specjalizacji i stanowiska. Inne: znajomośc Decyzji nr 155/MON z dnia 26 października 2021r.w sprawie organizacjii funkcjonowania opieki psychologicznej w resorcie obrony narodowej, wprowadzanie wytycznych do działalności psychologów i wykonywania opieki psychologicznej w resorcie obrony narodowej oraz programu opieki psychologicznej dla uczestników misja poza granicami państwa i ich rodzin. Możliwość zmniejszenia wymiaru etatu.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, świadectwo pracy, inne dokumenty potwierdzające wykształcenie