Przedstawiciel Handlowy

Myszków
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

"FLESZ" Hurtownia materiałów budowlanych, art. BHP ,chemii gospodarczej , elektronarzędzi zatrudni Przedstawiciela Handlowego !!!!
Siedziba Firmy 42-400 Zawiercie ul.Apteczna 7

Zakres Obowiązków:
- Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
- Utrzymywanie korzystnych, długofalowych relacji z bieżącymi klientami firmy;
- Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z nimi
- Negocjowanie warunków handlowych.
- Budowanie dobrego wizerunku firmy;
- Analiza rynku oraz analiza działań konkurencji;
Wymagania:
- minimum średnie wykształcenie;
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
- doświadczenie w sprzedaży
- przedsiębiorczość, elastyczność, samodzielność i odpowiedzialność
- biegłość w obsłudze MS Office i innych aplikacji wspomagających sprzedaż
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- umowę o pracę
- premie sprzedażowe
- możliwość rozwoju zawodowego
- przyjazną atmosferę pracy
- niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon, samochód )

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
C.V. Prosimy kierować na <Aplikuj>,
Lub 6^6^1^5^6^3^6^8^8