Praktyki Grafik

Poznań
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatustaż/praktyki
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Opis oferty pracy

Lokalizacja: cała Polska/Współpraca zdalna

OFERUJEMY TAKŻE: praktyki uczelniane/praktyki pozauczelniane

Realizując praktyki uczelniane uwzględniamy programy edukacyjne poszczególnych uczelni zawarte w regulaminach praktyk. Wystawiamy stosowne dokumenty . Najlepsi otrzymują referencje i rekomendacje wraz z dokładnym opisem swoich osiągnięć i umiejętności.
Podstawowy moduł to 160h

Ideą przedsięwzięcia jest umożliwienie wykorzystania posiadanej wiedzy w celu jej praktycznego wykorzystania. Zdobycie doświadczenia będącego przepustką do przyszłej kariery i osiągnięcia zaplanowanych celów.

Jest to zajęcie dla Ciebie jeżeli:
• chcesz tworzyć profesjonalną grafikę
• chcesz doskonalić swoje umiejętności w zakresie tworzenia grafiki
• chcesz rozwijać w sobie inwencje twórcze
• jesteś osobą, która chce wyrazić siebie, swoje uczucia poprzez twórczość graficzną

Obowiązki:
• projektowanie logo oraz banerów;
• projektowanie makiet stron internetowych;
• tworzenie i opracowanie materiałów graficznych takich jak piktogramy i logotypy)na potrzeby działań reklamowych oraz komunikacyjnych;
• tworzenie projektów banerów pod Google Ads ;
• tworzenie projektów i grafik promocyjnych udostępnianych w social mediach.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?
• upragnione doświadczenie zawodowe
• kształcić umiejętności w zakresie tworzenia profesjonalnej grafiki
• poznawać nowe tajniki tworzenia grafiki
• promować swoją osobę
• zyskać nowe znajomości, kontakty z fachowcami

Naszym operatorem praktyk jest Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju "Głos Młodych".
Prosimy o zapoznanie się z Naszą stroną internetową https://fundacjaglosmlodych.org/

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”