Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sklodowskiej-Curie 101E, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: - serwisowanie urządzeń z zakresu energoelektroniki i elektroniki; - wsparcie merytoryczne produktu u naszych klientów w zakresie parametryzacji, obsługi oraz praktycznego doradztwa; - sporadyczna instalacja produktu u klienta.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 08:00-16:00. pierwsza umowa na okres próbny 2 miesiące, później umowa na czas określony na 9 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony. Sporadyczne wyjazdy delegacyjne.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: uprawnienia elektryczne do 1 kv, prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: wykształcenie: zawodowe, średnie lub wyższe; staż pracy: ogółem: 3 lata, w zawodzie 1rok; uprawnienia SEP do 1kV, dobra znajomość podstaw elektroniki, energoelektroniki, miernictwa elektrycznego i elektronicznego; umiejętność diagnozowania i serwisowania urządzeń elektronicznych; praktyczna umiejętność obsługi elementów automatyki występujących w przemyśle; praktyczne umiejętności pracy z lutownicą i odsysaczem; umiejętność odtworzenia schematu na podstawie PCB oraz dalszej analizy; umiejętność analizy pracy układu elektronicznego bez dokumentacji; znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na zapoznanie się z dokumentacją techniczną.

Pracodawca

Nazwa: HF INVERTER POLSKA SPÓŁKA CYWILNA

Adres: Sklodowskiej-Curie 101E, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV można wysłać na email: Aplikuj