PRACOWNIK PRODUKCJI/OPERATOR MASZYN

Dąbrowa Górnicza
Oferta opublikowana08.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ceramiczna, 42-520 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Zakres obowiązków: obsługa maszyn, kontrola jakości lub nadzór nad wybranym etapem produkcji; Umowa o pracę tymczasową na pełny etat, okres zatrudnienia: 6-18 miesięcy przez Agencję, później bezpośrednio pod firmą; dwie zmiany 7-19, 19-7 w systemie równoważnym, ok. 15 dni roboczych w miesiącu; Dodatkowo pracodawca zapewnia: - bezpłatny transport z miejscowości: Katowice, Bytom, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Poręba, Zawiercie. Oferujemy: - premie frekwencyjne: 300-1200 zł brutto co 4 mies. - dodatek za pracę w porze nocnej: ok. 200-300 zł brutto - miesięczna premia regulaminowa: do 400 zł brutto - premia świąteczna 1000 zł brutto.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Premia frekwencyjna: 300 - 1200 zł brutto co 4 miesiące Dodatek za pracę w porze nocnej: ok. 200-300 zł brutto Miesięczna premia regulaminowa: do 400 zł brutto Premia świąteczna 1000 zł brutto

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 08.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na produkcji. Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole.

Pracodawca

Nazwa: POWERJOBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV