Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 83-115 Wędkowy, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: -praca przy produkcji szyb, cięcie, zespalanie, -nadzór nad procesem produkcyjnym, -dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, -kontrola jakości wyprodukowanych elementów, -pakowanie produktu gotowego. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę bezpośredni kontakt z Panią Anitą Dehling, Aplikuj ; +48 795 428 478

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 600 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 27.05.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: sprawność fizyczna, umiejętność obsługi komputera, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, mile widziane półroczne doświadczenie w pracy na produkcji, w magazynie

Pracodawca

Nazwa: TRENKWALDER & PARTNER SP. Z O.O.

Adres: Kwiatowa 21, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -