PRACOWNIK OBSŁUGI PRZY DYSTRYBUTORZE NA STACJI PALIW (PL/UA)

Bieruń
Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa przy dystrybutorze na stacji paliw; pozytywne podejście do klienta; dbanie o czystość i porządek. * umowa zlecenie do 160 h/miesięcznie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Godzinowy system wynagrodzenia

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 26.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe. Znajomość obsługi komputera. Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego.

Pracodawca

Nazwa: DARIUSZ CHRZANOWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "CHRZANOWSKI"

Adres: 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych