Pracownik eksportu - konieczna znajomość języka angielskiego

Włocławek
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Praca w dziale sprzedaży z językiem angielskim.

Nasza firma, ESEN Wojciech Michorzewski S.K.A., lider w branży motoryzacyjnej, poszukuje osoby na stanowisko Pracownika działu eksportu z biegłą znajomością języka angielskiego.

Twoje zadania obejmą:
• Współtworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowej zgodnie z naszą firmową wizją;
• Tworzenie raportów i analiz dotyczących prowadzonej działalności;
• Utrzymywanie efektywnych relacji handlowych z kluczowymi klientami;
• Przeprowadzanie negocjacji handlowych;
• Bliska współpraca z pozostałymi działami firmy;
• Nadzór nad kompletnością dokumentacji związanej ze sprzedażą i dostawami.

Oczekujemy:
• Umiejętności analitycznego myślenia, dzięki której wniesiesz wartość do naszego zespołu;
• Mile widziane wykształcenie wyższe, potwierdzenie Twojej wiedzy;
• Znajomość narzędzi MS Office, zwłaszcza Excela i Worda;
• Umiejętność pracy zespołowej, kluczowa dla skutecznej kooperacji;
• Umiejętność przetwarzania danych i wyciągania wniosków;
• Umiejętność organizacji własnej pracy, by osiągać efektywność;
• Biegła komunikacja w języku angielskim (min. poziom B2), niezbędna w relacjach z klientami;
• Kreatywność, zaradność oraz pozytywne i aktywne podejście.

W zamian oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym);
• Szansę na rozwój w doświadczonej firmie działającej na rynku od 15 lat;
• Pracę stacjonarną w Włocławku, dostosowaną do potrzeb – w godzinach 8-16 lub 9-17, od poniedziałku do piątku;
• Stanowisko, które przynosi dużą samodzielność w ramach organizacji;
• Pracę w młodym i zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze.

Jeśli jesteś zainteresowany(a), prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Podczas aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obecnych i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.