Prace pomocnicze przy produkcji

Kraków
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do wykonywania czynności:

IS/PRD/04/2024

Miejsce pracy:
Podłęże

Obowiązki:
- prace manualne przy produkcji i pakowaniu
- pakowanie gotowego produktu
- praca przy liniach produkcyjnych
- realizacja wraz z zespołem planu
- utrzymywanie porządku w wyznaczonych obszarach
- przestrzeganie zasad BHP

Informacje o wakacie:
- umowa zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
- praca zmianowa
- terminowe wynagrodzenie

Wymagania:
- chęć do pracy
- zdolności manualne

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt z :
Agencją Pracy OTTO
tel. +48 122 33 103 lub 509 - pokaż numer telefonu -
lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy @ z dopiskiem „Prace pomocnicze przy produkcji”

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017 - pokaż numer telefonu - , KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.