Praca dla Fizjoterapeuty

Zabrze
Oferta opublikowana06.06.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatuczęść etatu

Opis oferty pracy

Fizjoterapeuta pediatryczny .Praca z dziećmi i Młodzieży .

Wymagania:
- wykształcenie - magister fizjoterapii, licencjat fizjoterapii, technik fizjoterapii,
- numer prawa wykonywania zawodu (KIF),
- umiejętność planowania terapii,
- samodzielność w prowadzeniu terapii,
- udokumentowane doświadczenie w zawodzie min.2lata .
- umiejętności, przebyte kursy/szkolenia ( Vojta lub NDT-bobath, Integracja Sensoryczna),
- zaangażowanie i wysoka motywacja w pracy,
- wysoka kultura osobista,
- wysoka komunikatywność i zdolności interpersonalne,
- umiejętność w organizacji pracy,
- motywacja do podnoszenia kwalifikacji.

Zakres obowiązków:
Praca w : Dzienny Ośrodek rehabilitacji dzieci OWI ( Rehabilitacja dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego ) w Centrum rehabilitacji Dzieci i Młodzieży
- realizacje cyklu terapeutycznego u pacjenta,
- zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, kierując się ich dobrem, poszanowaniem godności osobistej.
- Prowadzenie dokumentacji medycznej według obowiązujących przepisów.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej /umowy zlecenie ( część etatu lub w pełnym wymiarze godzin,).
• elastyczne godziny pracy,
• zapewniamy sprzęt do wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych,
• pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie;
- atrakcyjne finansowo warunki współpracy
- stabilną pracę.
Oczekujemy zaangażowania, obowiązkowości, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej.
Cv kandydatów bez załączenia klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.
Pozostałe warunki dotyczące szczegółów umowy zostaną omówione na spotkaniu .
Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem maila: Aplikuj ordn.pl oraz pod numerami telefonu 32 2753372 wew.2