Poszukuję brygadzisty produkcji prefabrykatów betonowych.

Gdańsk
Oferta opublikowana02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Dynamicznie rozwijająca się firma Contract Service zatrudni brygadzistę zajmującego się produkcją prefabrykatów betonowych w Belgii. Poszukujemy doświadczonego brygadzisty, posiadającego wiedzę na temat czytania rysunków technicznych i umiejętność komunikacji w języku angielskim lub niderlandzkim lub francuskim.

Wymagania
  • doświadczenie na stanowisku brygadzisty prefabrykatów betonowych
  • umiejętność kierowania ludźmi
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego lub francuskiego – WARUNEK KONIECZNY
  • Atut: uprawnienia do obsługi suwnic, wózków widłowych
Obowiązki
  • planowanie, kierowanie i nadzór nad poprawnością wykonania produkcji schodów betonowych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • dbanie o jakość i terminowość produkcji
  • kierowanie załogą (10-12 osób), wyznaczanie celów i zadań pracownikom
  • planowanie czasu pracy, zjazdów, planów urlopowych
  • rejestr godzin, raportowanie
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP
Oferujemy
  • stałe zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • wysokie zarobki w EURO
  • bezpłatne zapewnione zakwaterowanie w Belgii
  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy oraz środki ochrony osobistej
  • możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach
  • dalszy rozwój zawodowy i długotrwałą współpracę
Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail wpisując nazwę stanowiska w tytule wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
Jesteśmy firmą działającą w wielu branżach, pomagamy naszym Klientom zrealizować projekty na terenie Polski i Unii Europejskiej. Pracujemy jako podwykonawca dla wielkich i małych firm, pomagamy naszym Klientom zrealizować ich ambicje biznesowe, dzięki zapewnieniu optymalnych warunków współpracy.