USŁUGI SPRZATANIA POKOI I INNYCH POMIESZCZEŃ HOTELOWYCH

Szczyrk
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: SKOŚNA 4, 43-370 Szczyrk, powiat: bielski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: utrzymywanie w czystości pokoi i pomieszczeń hotelowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

Opis wynagrodzenia: za godzinę (praca od poniedziałku do niedzieli, dwuzmianowa między 08:00 a 18:00, zlecenie na 18 miesięcy)

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Języki: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dokładność, spostrzegawczość, znajomość podstawowych zwrotów w języku angielskim z obszaru pracy pokojowej, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu oraz uprzejmość względem gości hotelu

Pracodawca

Nazwa: FLEX WORK Sp. z o.o.

Adres: Budowlanych 1, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą, osoby zarejestrowane w PUP pobierają skierowanie