Pielęgniarka Oddziałowa do Hospicjum Stacjonarnego

Warszawa
Oferta opublikowana03.06.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Opis oferty pracy

Caritas Archidiecezji Warszawskiej zatrudni:
Pielęgniarkę Oddziałowę w Hospicjum Stacjonarnym
Warunki zatrudnienia: umowa o pracę w wymiarze 1 etatu
Termin zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:
• Współorganizowanie z Dyrektorem ds. medycznych pracy zespołu pielęgniarsko-opiekuńczego na Oddziale i nadzór nad jej wykonaniem
• Czynne wykonywanie zabiegów pielęgniarskich w sytuacji braków kadrowych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (licencjat lub magister pielęgniarstwa)
• Minimum 2 – letnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku kierowniczym
• Kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w dziedzinie opieki paliatywnej
• Dobra organizacja pracy
• Odpowiedzialność
• Kreatywność
• Rzetelna praca i zaangażowanie

Oferujemy:
• Umowa o pracę
• pakiet medyczny ENEL-MED,
• pakiet świadczeń socjalnych w ramach ZFŚS,
• kartę MultiSport

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych zamieszczoną poniżej na adres e-mail: @
W temacie maila prosimy wpisać: Pielęgniarka Oddziałowa do HS
Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Caritas Archidiecezji Warszawskiej z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 62, 00-322 Warszawa, w celu realizacji procesu rekrutacji. Wiadomo mi, iż mam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania oraz, że moja zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.