PIELĘGNIARKA (FALENICA)

Warszawa
Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jachowicza 4, 04-995 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Bieżące sprawowanie opieki pielęgniarskiej. Więcej informacji na stronie internetowej Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie Falenicy pod adresem internetowym: www.warszawa.oow.gov.pl

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pielęgniarka

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista, obsługa komputera - excel, word

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: a) osoba korzysta z pełni praw publicznych i zdolności do czynności prawnych, b) osoba, która nie była prawomocnie skazana za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne lub postępowanie karne skarbowe w sprawie o umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, c) osoba, wobec której nie orzeczono zakazu zajmowania wszelkich lub określonych stanowisk wykonywania wszelkich lub określonych zawodów albo działalności związanych z wychowaniem, edukacją, leczeniem małoletnich lub z opieką nad nimi, d) osoba, która posiada wykształcenia wykształcenie co najmniej średnie medyczne, posiada dyplom ukończenia polskiej szkoły pielęgniarskiej, e) osoba, która spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku pielęgniarki, f) która wykazuje nienaganną postawę etyczną. Dodatkowo: a) znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych, b) mile widziane prawo jazdy kat. B, c) dobra organizacja pracy, komunikatywność, dokładnośćs, umienność. Obowiązki: Bieżące sprawowanie opieki pielęgniarskiej. Więcej informacji na stronie internetowej Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie Falenicy pod adresem internetowym: www.warszawa.oow.gov.pl

Pracodawca

Nazwa: Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Warszawie Falenicy

Adres: Jachowicza 4, 04-995 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Więcej informacji na stronie internetowej Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie Falenicy pod adresem internetowym: www.warszawa.oow.gov.pl