PIELĘGNIARKA

Katowice
Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gliwicka 78, 40-854 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Opieka pielęgniarska nad osobami starszymi. Rozpoznawanie potrzeb pielęgnacyjnych i problemów zdrowotnych pacjentów oraz realizacja opieki pielęgnacyjnej w różnych stanach zdrowia i choroby zgodnie z aktualna wiedzą medyczną i współczesnymi standardami opieki pielęgnacyjnej. Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymogami NFZ. - Praca jednozmianowa w systemie 12 godzinnym: 6:00-18:00 + soboty, niedziele, święta - według grafiku.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 965,38 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 5965,38 zł/brutto według wykształcenia i siatki + premia uznaniowa + dodatek świąteczny (45%) + dodatek nocny (65%). Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Dla osób zainteresowanych istniej możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy.

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 17.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo.

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie kierunkowe: Pielęgniarskie. Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z osobami starszymi. Wymagane aktualne prawo wykonywania zawodu. Mile widziany Kurs Opieki Długoterminowej.

Pracodawca

Nazwa: ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY PROWADZONY PRZEZ ZGROMADZENIE SIÓSTR ŚW. JADWIGI

Adres: Gliwicka 78, 40-854 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt wstępnie telefoniczny (8:00-15:00) (Tel. 32-254-31-14) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Gliwicka 78, 40-854 Katowice) lub e-mail: Aplikuj