PIELĘGNIARKA

Słupsk
Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Lubuczewo 29A, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: 1) rozpoznawanie problemów pielęgnacyjnych poszczególnych Mieszkańców 2) realizowanie opieki pielęgniarskiej według ustalonego planu oraz aktualnego stanu zdrowia Mieszkańców Domu, 3) obserwacja chorych (tj. wyglądu, stanu ogólnego i psychicznego, reakcji na wykonywane zabiegi i przyjmowane leki), 4) przygotowywanie gabinetu, dokumentacji oraz chorych Mieszkańców do przyjęć lekarskich oraz pomoc podczas badań, 5) czuwanie nad bezpieczeństwem Mieszkańców i udzielanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia, 6) wykonywanie opatrunków, iniekcji, czynności diagnostycznych (tj. ważenie, pomiary obwodów ciała, temperatury, oddechów, tętna, PR, EKG) oraz innych zleconych przez lekarza (tj. kompres, okład, opatrunek, inhalacja, wstrzyknięcie podskórne, domięśniowe itp.. System czasu pracy: równoważny Godzina zakończenia pracy: 19:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie branżowe

Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo • pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo • prawo wykonywania zawodu

Pracodawca

Nazwa: Dom Pomocy Społecznej w Lubuczewie

Adres: Lubuczewo 29A, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV