Operator CNC - Tokarz

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Zakres obowiązków:
  • Samodzielna praca przy obsłudze tokarki sterowanej numerycznie
  • Obróbka detali zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Kontrola wykonanych detali zgodnie z dokumentacją techniczną
Nasze wymagania:
  • samodzielność przy ustawianiu tokarek CNC, w tym: pisanie programów, dobór narzędzi i parametrów, dokonanie pomiarów podczas ustawiania wykonywanej części.
  • Znajomość sterowania SIEMENS lub OKUMA
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość narzędzi skrawających
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub kursy
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie
  • Pewność wynagrodzenia , system premiowy, pakiet benefitów
  • Wynagrodzenie dostosowane do poziomu wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
Informacje o firmie
Otwarci jesteśmy również na młodych, ambitnych ludzi chcących zdobyć nowe doświadczenie zawodowe lub nauczyć się od podstaw nowego fachu.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie:
Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą międzynarodową produkującą konstrukcje stalowe na potrzeby przemysłu stoczniowego i przemysłu off shore od 1991 roku.
Zakład certyfikowany w zakresie zarządzania jakością, środowiskiem i BHP.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Do aplikacji prosimy o dodanie zapisu o udzieleniu zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez przez firmę Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o., 80-722 Gdańsk, Sztutowska 21 w prowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym