OCHRONA STACJA MONITOROWANIA - MŁODSZY DYSPOZYTOR

Warszawa
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Opis oferty pracy

Poszukujemy kandydatów do obsługi stacji Monitoringu CCTV
Również w ramach Aktywacji Osób Niepełnosprawnych - również nocki.

- nie masz doświadczenia ? Zapraszamy , wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania polegają na zdalnym dozorze wideo obiektów:

* obsłudze i weryfikacji alarmów na dedykowanej konsoli - kilkuosobowa współpraca zespołowa

* wykonaniu określonej procedury, Video-obchody, wysłanie sms, e-mail, użycie sygnalizacji dźwiękowej, zgłoszenie podjazdu do grupy patrolowej.

* telefonicznym kontakcie z klientem

* systemowe uzbrajanie i rozbrajanie obiektów

UWAGA !!! Osoby zainteresowane stałą współpracą prosimy o :

* dołączenie CV z numerem telefonu do odpowiedzi na ogłoszenie
* określeniu stopnia niepełnosprawności - i jego numeru w treści odpowiedzi
* w przypadku braku Orzeczenia - Umowa Zlecenie.

Lokalizacja biura : Okrzei

Dojazd Komunikacją Miejską: Sierakowskiego / Panieńska - linia 162

Park Praski - linie 4 , 6, 13, 20, 23, 26, 160, 190

DW. Wileński - METRO II

preferowane zmiany i dodatki w godzinach :

7:00 - 7:00 24h / 72h

16:00 - 7:00 16h

+ dodatkowa płatna przerwa na odpoczynek w nocy

Masz Rentę, sprawy komornicze? - przyjdź ustalimy odpowiedni limit godzin

Oczekujemy:

* zgody lekarza na pracę w godzinach nocnych - warunek konieczny

* umiejętności sprawnej obsługi komputera ,

* zaangażowania w rozwój,

* pozytywnego nastawienia

* braku nałogów !

* język polski - ojczysty

Prosimy o dołączenie klauzuli RODO w CV