Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: MOTOROWA 10, 20-214 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie religii w przedszkolu w grupach zróżnicowanych wiekowo (3-4-5 latki i 5-6 latki)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.15

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 6

Liczba godzin w miesiącu: 24

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 5 915 PLN

Opis wynagrodzenia: 6 godzin tygodniowo (0,24 etatu) Wynagrodzenie w zależności od awansu zawodowego w przydziale (proporcjonalnie do wymiaru zatrudnienia) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- od 1 maja do 31 sierpnia 2404 - podniedziałek i środa 12.00-15.00 od 1 września - środa i piątek 9.00-12.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), teologiczne

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie: praca z dziećmi 3-7 lat; Kwalifikacja do nauczania religii posiada osoba, która spełnia wymagania kwalifikacyjne określone w porozumieniach zawartych między Ministrem właściwym do spraw oświaty i wychowania a Konferencją Episkopatu Polski, a także władzami innych kościołów i związków wyznaniowych: 1) ukończyła studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku teologia w uczelni prowadzonej przez Kościół katolicki albo w uczelni publicznej prowadzącej kształcenie w zakresie teologii katolickiej oraz posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania religii lub 2) jest księdzem, który ukończył wyższe diecezjalne lub zakonne seminarium duchowne i legitymuje się dyplomem lub zaświadczeniem ukończenia seminarium oraz posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania religii lub 3) ukończyła studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku innym niż teologia oraz ukończyła podyplomowe studia teologiczno-katechetyczne lub 4) jest alumnem wyższego seminarium duchownego po ukończeniu piątego roku studiów -------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSZKOLE NR 34 W LUBLINIE

Adres: MOTOROWA 10, 20-214 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV