NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

Tuławki
Oferta opublikowana20.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 11-001 Tuławki 31, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom. Praca z dziećmi w wieku szkolnym. Współpraca z dyrektorem i gronem pedagodicznym

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 10

Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie brutto od 2150,00 zł - uzależnione od stopnia awansu zawodowego, zgodnie z Kartą Nauczyciela

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 31.08.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania/oczekiwania pracodawcy: wykształcenie wyższe magisterskie - Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym Godziny Pracy: 7:30-14:30; Godziny dostosowane do planu lekcji Wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego, zgodnie z Kartą Nauczyciela

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa w Tuławkach

Adres: 11-001 Tuławki 31, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV